День кафедри Менеджмента і Логистики

28 березня 2017 року, в рамках тижня факультету Менеджменту, маркетингу та логістики, пройшов День кафедри менеджменту і логістики, під девізом «Нашої Альма-матер 115 років: від школи борошномелів до всесвітньо відомої академії!».

З вітальним словом до присутніх звернулися декан факультету доцент Агєєва Ірина Миколаївна та завідувач кафедри професор Савенко Ігор Іванович.

Теплі привітання, радість, позитивні емоції всіх присутніх створювали атмосферу урочистості. Святкову програму підготували студенти-менеджери 1 курсу групи ЕМ-172 зі своїм куратором старшим викладачем Дьяченко Юлією Володимирівною.

Порадували студенти різноманітністю талантів і креативним підходом.

У програмі були представлені:

  • запальний індійський танець, який виконали учасниці ансамблю «Хамеш» Ступницька Марина, Апексимова Тетяна, переможці в номінації «Вищий пілотаж 2016 року»;
  • гумористичний виступ від колективу «Пропуск» учасники Скліфос Михайло, Гогохія Мераб, Дорошенко Влад, Чубук Анастасія;
  • у виконанні «Золотого голосу академії 2015 року» Агаркової Орнелли прозвучала пісня.

На святкуванні Дня кафедри були присутні студенти технікуму нафтової і газової промисловості ОНАХТ, які з цікавістю брали участь у вікторині, присвяченій історії академії та кафедрі менеджменту і логістики. За свої знання історії і сучасних досягнень академії та кафедри студенти і гості отримати бонусні бали і подарунки.

Свято пройшло весело, легко і залишило приємні враження.

DSCN3453DSCN3454DSCN3455DSCN3459DSCN3461DSCN3464